Děkujeme za vyplnění!
Děkujeme Vám za přízeň a jsme rádi, že s námi
budujete největší komunitu řidičů v ČR!

Registrací jste získali řadu výhod
Jak to přesně funguje?
V nejbližší době se Vám ozveme a telefonicky dokončíme registraci (informace o Vašem vozidle a jeho využití). Poté je Váš vůz k dispozici pro desítky našich partnerů a inzerentů. V případě, že Vaše vozidlo vyhovuje požadavkům některého z inzerentů, nabídneme Vám placený reklamní polep. Záleží především na lokalitě, kde chce inzerent svoji značku propagovat. Pokud si společně schválíme vizuál i cenu, zajistíme polep Vašeho vozu.

Jezdi, šetři, vydělávej. Jako člen komunity Ad-Riders získáváte nejen možnost placené inzerce, ale také mnoho dalších výhod v automotivu, které sami nikdy nezískáte. Čím víc nás bude, tím větších slev dosáhneme. Tankujte za ceny jako velkoodběratelé, získejte slevy na pneumatiky, pojištění a mnoho dalších benefitů. Být členem se vyplatí!
Až pro Vás najdeme vhodného inzerenta,
budeme Vás kontaktovat.
Aktivní reklamní kampaně ✅
Na našem IG @adriders.cz
toho najdete mnohem více!

Přidejte se do komunity Ad-Riders a dostávejte vždy nejnovější informace, aktuality o nových partnerech, sdílené zkušenosti našich Ad-Riders a novinky z "backstage" našeho pražského týmu ❤️
Komunita Ad-Riders
Partneři a benefity ✅
Divadlo Na Fidlovačce
Za kulturou se super slevou můžete jít do Divadla Na Fidlovačce. Díky naší spolupráci s divadlem si můžete užít všechna jejich představení s 10% slevou!

Kód: adriders10
Představení si vyberete tady
VIF Sports
Vypadat při sportu skvěle můžete díky naší spolupráci s VIF sports. Jen pro členy naší komunity máme exkluzívní slevu 10 % na veškeré zboží na jejich e-shopu. Kvalita a účelnost je zaručena.

Kód: ADRIDERS
Stylové sluneční brýle koupíte tady
ČPP
Nejvýhodnější pojištění vozidla Vám přinášíme díky naší spolupráci s ČPP. Členové naší komunity tak v průměru ušetří 30% z roční platby. S nabídkou pojištění Vás ve vhodnou dobu telefonicky kontaktují naši kolegové. (většinou se tak děje před výročím Vaší stávající pojistky).
Řekněte o nás svým kamarádům, kolegům i známým,
ať máme větší sílu a můžeme přinášet naší
#adriders komunitě další výhody!
#adriders #komunita
#jezdimsadriders #setrimsadriders