20.04.2023
Dejte svému autu nový vzhled!
Polepy vozidel umožňují jednoduchou změnu vzhledu vašeho vozidla a zároveň poskytují ochranu proti poškození a oděru. Věděli jste, že polep auta je levnější než lakování?
Polepy se přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Aplikují se na povrch karoserie na bok, na kapotu či na celé auto. Na skla se používá speciální děrovaná fólie umožňující dobrou viditelnost z auta ven. Mohou se tedy polepit i zadní okna při zachování všech zásad bezpečnosti.
Jednou z forem polepů jsou i tónovaná či protisluneční fólie na okna. Jejich výhody oceníte zejména v letních měsících, kdy zajišťují větší termoregulaci, UV filtr a pomalejší ohřívání interiéru. Tónovaná skla vám dále zaručí větší soukromí a atraktivní vzhled vašeho vozu. Nemusíte se obávat žádných problémů s policí či při STK.
Reklama v pohybu
Polepy vozidel jsou zároveň velmi efektivním způsobem reklamy
a brandingového marketingu pro menší i větší firmy. Snadno mohou ukazovat svou značku všude, kam vozidlo jede. Dokonce i tam, kam se klasická reklama nedostane. Což může být pro řadu firem hodně zajímavé. Vnímání této reklamy je dle průzkumů o 65 % silnější než u klasických billboardů a 85 % lidí vybaví, jakou reklamu na voze vidělo. A to už stojí za úvahu, zda tuto formu propagace využít.
Garance kvality
Na polepy se používají certifikované polymerové fólie. Aplikace se provádí jednoduchou a efektivní mokrou metodou, takže nehrozí případné poškození laku a po sundání fólie není poznat, že na vozidle nějaký polep byl. Nemusíte se tedy obávat blednutí ani praskání, vysoká kvalita fólií zaručuje stálost až 12 měsíců.
Hledáte specialistu na polep vozidel?
Využijte naše specializované studio Ad-Wrap v Praze, které pro vás zajistí nejen polep, ale poradí i s grafickým návrhem. Pokud máte rádi inovace a chcete se odlišit, je polep vašeho auta jednoznačnou volbou.
Exclusivně pro členy Ad-Riders se slevou 20 %.